Takip Et:

Toz Metalurji

Toz metalurjisi çok küçük parçacıkları birbirine bağlayarak parça hâline getirme işlemidir. Bir başka deyişle tozların bir kalıp içerisinde, belirli bir basınç altında şekillendirilip, ergime sıcaklığında istenilen parça haline dönüştürülmesidir.

Firmamız bünyesinde toz metalurjisi yöntemi ile otomotiv, havacılık, savunma sanayi, beyaz eşya ve sağlık sektörlerinde kullanılan ile kendinden yağlamlı yataklar, otomotiv güç aktarma dişlileri ve konum okuyucu parçalar, makine parçaları, medikal parçaları vb. ürünlerin üretimleri yapılabilmektedir. 3000 m2 ‘lik kapalı alanda presleme ve sinterleme hatlarımızda müşteri isteklerine uygun parçalar, DIN 30910-4 standardına uygun demir esaslı, bakır ve bronz tozları kullanılarak üretilmektedir.

 

DİŞLİ ÜRETİMİ

Firmamızda müşterilerimizin dişli ihtiyaçlarını için geniş makine parkurunuzda düz dişli, helis dişli, sonsuz dişli, iç dişli, zincir dişli ve şanzıman dişlilerinin üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. 0,5 modülden 8 modüle kadar ve 20 mm ‘den 500 mm çapa kadar dişli üretimleri yapılabilmektedir.

Copyright 2019 Sivas Savtek Derneği.