Takip Et:

Hakkımızda

Birpet; 1930’Iu yıllara dayanan güçlü ve köklü bir aile şirketi temellerinden kurulmuştur. Yıllardır süre gelen ticaret geleneğinden edinilen bilgi, birikim ve deneyimin; Birpet markasının temellerini oluşturur. Birpet; 2011 yılında şirketin diğer markaları arasında yerini aldıktan sonra ilerleyen yıllarda sektöründe ülke çapında bilinen bir marka haline gelmiştir.

Kalite Politikamız

Ürünlerimizin altındaki logodan da göreceğiniz üzere; Plastik ürünlerimiz de her zaman birinci kalite hammadde kullanmaktayız (Polietilen teraftalat). Hammaddemize ait laboratuvar analizleri ve sertifikalar da talep edildiğinde müşterilerimizle paylaşılmak tadır. Kapak ürünlerimizde de HDPE, PP ve LDPE gibi gıda ile kullanıma uygun hammadde kullanmaktayız.

Üretimlerimiz ISO 9001 ve ISO 2000 kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Teslimatlarımız müşteri talebine istinaden analiz raporları ile sevk edilmektedir. Her sipariş için üretilen ürünler kimyasal ve fiziksel analizlere tabi tutulmaktadır. Üretim bandından çıkan her ürün konveyörler ile test ve kalite kontrol bölümüne sevk edilir.

Kalite kontrol sürecinde ürünler, otomasyon ile teste tabi tutulurlar testi geçemeyen ürünler hattan otomatik çıkarılır. Test makinaları her bir ürüne basınç uygulayarak stres ve sızdırmazlık testlerini uygular.

AR&GE Ve İnovasyon Stratejisi

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre Ar-Ge; kültür, insan ve toplumun bilgisinden oluşan bilgi dağarcığının artırılması ve bunun yazılım dahil yeni süreç, sistem ve uygulamalar tasarlamak üzere kullanılması için sistematik bir temelde yürütülen yaratıcı çalışmalardır. AR-GE; işletmelerde yeni ürün ve üretim süreçlerinin ortaya çıkarılmasına yönelik sistemli ve yaratıcı çalışmalardır. AR-GE bilim ve teknolojinin gelişmesini sağlayacak yeni bilgileri elde etmek veya mevcut bilgilerle yeni malzeme, ürün ve araçlar üretmek, yazılım üretimi dâhil olmak üzere yeni sistem, süreç ve hizmetler oluşturmak veya mevcut olanları geliştirmek amacı ile yapılan düzenli çalışmalardı. AR-GE, ürün ve süreç yeniliğine veya artan bilimsel bilgiye yönelik organize edilmiş çabalardır.

İnsanlık uzun bir süre tesadüflere bağlı olarak, yakın bir geçmişten beri de sistemli çalışmalar sonucunda bugünkü medeniyet düzeyine ulaşabilmiştir. Bugün, artık hiçbir ulusal ekonomi ve hatta işletme gelişmesini tesadüflere bırakamayacak duruma gelmiştir. Bu yüzden ülkeler ve işletmeler mâli olanakları ölçüsünde araştırma ve geliştirme fonksiyonuna gereken önemi vermek zorundadırlar.

AR-GE fonksiyonunun temel amacı sürekli değişen bir çevrede faaliyette bulunan işletmelerin, bu değişimlere ayak uydurmalarını sağlamak, gelişme ve büyümelerine yardım etmek ve bunun sonucunda canlılıklarının sürekliliğini sağlamaktır.

Sürdürülebilirlik

İnsanların faydalarına sunabileceğimiz ürünleri her gün dikkat ve özenle üretiyoruz. Tüm bu ekonomik kazanç çabası içerisinde, çevremize ve doğaya duyarlı; ekolojik ortamımızı sürdülebilir kılan tüm etkenleri göz önünde bulunduruyoruz. Atıklarımızı çevreye duyarlı şekilde imha ediyor veya geri dönüşüm tesislerine gönderiyoruz.

Sürdürülebilirlik, ekonomik kazanç ve büyümeyi; doğaya ve gezegenimize zarar vermeden kaynaklarını gereksiz yere harcamadan üretim amacı güden bir yaklaşımdır. Sürdürülebilirlik yaklaşımları ve uygulamaları için aşağıdaki linkten siz de detaylı bilgiler edinebilir, basit uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Veri Girilmemiş

Veri Girilmemiş

Veri Girilmemiş

Copyright 2019 Sivas Savtek Derneği.