Takip Et:

Dizayn Bilgisayar Hakkında

Şirketimiz 2001 yılında Sivas’ta kurulmuştur. İşletmemiz profesyonel ve kurumsal çalışması neticesinde artan müşteri potansiyeli karşısında daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacını gütmektedir.

Ortaklar sektöründe uzun yıllar faaliyet göstermişler, Başta şehrimizde ve diğer bütün illerde faaliyet alanlarıyla ilgili, görmüş oldukları eksikleri incelemiş, daha profesyonel ve kapsamlı hizmet verebilmek amacıyla bir araya gelerek Dizayn Org. Bil. Ltd. Şti. ni kurmuşlardır.

Şirketin kuruluş amacı Büyük İşletme, Küçük İşletme ayrımı gözetmeksizin firmaların ihtiyaç duydukları Yazılım, Network, e-ticaret, donanım, teknik destek, servis PROJE-danışmanlık hizmetleriyle profesyonel bir şekilde karşılayabilmektedir. Şirketimiz 2004 yılında şehrimizde bulunan Fabrikalara KOSGEB destekli üretim ve yönetim programlarını (ERP), e-ticaret uygulamaları konusunda anahtar teslimi projeler hazırlamakta ve bu projelerin eğitim destek hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız 2004 yılında KOSGEB Yürütücü kuruluşu olmuştur.

Firmamız 2010 Yılında sektör dışına çıkarak Otomotiv ve Mühendislik alanlarında hizmet vermek amacı ile Anadolu Mühendislik firmasını kurmuştur. 2019 yılında ise yazılım alanında daha hızlı ve kabiliyetli hareket edebilmek için Virames Yazılım Danışmanlık firmasını kurarak Dizayn ailesini daha da genişletmiştir.

Şirket ortakları ve çalışanları Akademik eğitimleri almış konularında başarılı, çözüm üretebilen, bilgi kaynaklarına ulaşmakta sıkıntı çekmeyen ekip kısa bir süre geçmesine rağmen birçok alanda rakiplerinden çok üstün konuma gelmiştir. Şirket içi personel eğitimleri süreklilik kazanmıştır.

Veri Girilmemiş

Veri Girilmemiş

Veri Girilmemiş

Copyright 2019 Sivas Savtek Derneği.