Takip Et:

ÖNSÖZ

1995 yılı itibari ile havalandırma, iklimlendirme, paslanmaz hastane ekipmanları, hijyenik ve soğuk oda panelleri imalat ve taahhüt işleriyle sektörde yer almaya başlayan firmamız CE, TSE- HYB-212, TSE-HYB-258, ISO 9001:2008, ISO 9001:2008,TSEK, standartları normlarına uygun olarak ürettiği ürünlerle, gelişen şartlar ve kapasiteye bağlı olarak yurtiçinde ciddi referanslar elde etmiştir. Bu referansları müşteri memnuniyet odaklı kurmuş olmanın neticesinde işletmemizin kabul edilir firmalar arasında yerini almıştır.

Yaptığımız araştırmalar neticesinde; firmamız yapmakta olduğunuz ürünlerde, alanımız dâhilinde parça ve çözümler üretmek, projelerinizde yine alanımız dâhilinde görevler almak, ürün yelpazemizde bulunan veya isteğinize özel üretilecek olan ürünlerde size ürün tedariki konusunda yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.

Kuracağımız ilişkilerin uzun süreli ve karşılıklı iyi niyet çerçevesinde, sürdürülebilir sabit fiyat politikasıyla, kazancınızı ve kazancımızı artırmak noktasında fabrikamızın fabrikanız olduğunu belirtir, fabrikanıza her zaman geleceğinizi ümit eder, burada bir dostunuz olduğunu her zaman
hissettirmek isteriz.
Saygılarımızla.

VİZYON

Toplam kalite, güler yüzlü hizmet ile Türk Sanayisinde panel sektörünün öncü kuruluşu haline gelmek ve tüm sosyal paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak soğutma sektörünün dünyadaki temsilcileri içerisinde yer almak.

MİSYON

Ürün çeşitliliğimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası desteğimiz, güvenilirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihlerinden biri olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer katan bir şirket olmak, yüksek standartlarda kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak.

iş ortaklarımızın sektörel sıkıntılarında çözüm merkezi olmak, yapılan hizmetten en optimum verimi almalarını sağlayacak seçenekleri bulup sunmaktır. Tüm bunların neticesinde; toplumsal hayata katkı ve istikrar sağlamaktır.

Veri Girilmemiş

Copyright 2019 Sivas Savtek Derneği.