Takip Et:

Hakkımızda

Gökler AŞ. Firmamız GÖKLER markasıyla, sektörde 20 yılı aşkındır hizmet veren hastane mefruşatı ve medikal ekipmanlar üretmek amacıyla 2009 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğunda 10.000 m2 kapalı alanda üretim yapan Gökler, 2013 yılında kapalı alanını %100’den fazla büyüterek 25.000 m2’ ye çıkarmış ve ileri teknoloji makine parkuru ile üretim kapasitesini her geçen gün arttırarak sektöründe lider üreticiler arasına girmeyi başarmıştır. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Gökler, Anadolu’ nun yükselen değeri olarak bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini her geçen gün sürdürmektedir.

Türkiye de tıbbi cihaz üretimi dalında ilk ve tek TURQUALİTY üyesi olarak markamızın uluslararası platforma tanıtmak için güçlü adımlar atılmaktadır.

Gökler A.Ş. kaliteli ve esnek üretim kabiliyetini uzman tasarım ekibi ile geliştirerek kendine özgü tasarımlarını Dünya’ya kanıtlamış, 2 yılda RED DOT DESIGN AWARD, GOOD INDUSTRIAL DESIGN, GOOD DESIGN AWARD, GERMAN DESIGN AWARD, IF DESIGN AWARD ve INTERNATIONAL DESIGN AWARD uluslararası tasarım ödüllerini kazanmıştır.

Firmamız değişmez prensipleri kaliteli ürün, sistemli çalışma, nitelikli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Kaliteli ürüne verdiği değeri aldığı ürün belgeleri ile müşterilerinin gözünde kanıtlamış, 70’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatlarla, aldığı uluslararası tasarım ödülleriyle ve Türkiye’ nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer almasıyla karşılığını almıştır. Kurulduğu ilk yıllardan beri üretimdeki başarı ve sürekliliğin verilen hizmetin kalitesine bağlı olduğu düşüncesini temel ilkesi olarak benimseyen şirket, hastane mobilyası ve medikal ekipmanlar sektöründe özellikle medikal mobilyaların ihracatında Türkiye’de lider konumdadır.

Hasta karyolaları, sedyeler, hasta taşıma sandalyeleri, jinekolojik muayene masaları, kan alma koltukları, fizik tedavi ve rehabilitasyon karyolaları, ilaç ve tedavi arabaları, bebek kodları ve mobilya grupları şirketin üretim yapmakta olduğu başlıca ürün kategorilerini oluştururken; Gökler sahip olduğu kaliteli ürün, sistemli çalışma, nitelikli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat prensipleri ile her geçen gün müşterilerinin gözünde kendini kanıtlamaya devam etmektedir.

Elde ettiği başarılar ile 2013 ve 2015 yıllarında Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasına girmeyi başaran Gökler, bugün 80’den fazla ülkeye yaptığı ihracatlarla büyüme devam etmektedir. Sektörde 20 yıllık tecrübeye sahip Gökler Group, Sivas’ta bulunan 3 fabrikada mobilya, sünger ve medikal ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra, sahip olduğu ileri teknoloji parkuru sayesinde ürettiği inovatif ve kaliteli ürünleri 80 ülkeye ihraç eden Gökler Group, özellikle Latin Amerika pazarında güçlü bir isim olarak var olmaktadır. Şili, Kolombiya, Brezilya gibi pazarlarda adından sıkça söz ettiren şirket, aynı zamanda yapmış olduğu ihracatlar sayesinde Filipinler, Güney Afrika, Orta Doğu ve Rusya gibi ülkelerde de aktif olarak faaliyet göstermektedir. Son yıllarda elde ettiği başarılar sayesinde uluslararası arenada dünya liderleriyle rekabet etme fırsatı yakalayan firmanın bu alandaki en büyük rakiplerini Amerikalı, Alman ve Japon şirketler oluşturmaktadır.

Üretim ve satış alanlarında geniş bir yelpazeye sahip olan Gökler, üretim bünyesinde 9 ana kategoriye ayrılmış ürün portföyünü sistemli bir şekilde yönetirken, üretilen ürünlerin yüzde 40’lık kısmını dış pazarlara temin etmektedir. Üretim kısmında tasarım, kalite ve inovasyona öncelik verirken bu alanda yapmış oldukları inovatif tasarımlar sayesinde pek çok uluslararası ödüle laik görülmüştür. Satış kısmında büyüme hedeflerini tutturabilmek adına ihracat alanlarını genişletmeyi amaçlayan ve bu doğrultuda dış marketlere daha çok entegre olmalarına fırsat sağlayacak Expomed, Medica ve Arabhealth gibi uluslararası fuarlara katılmışlardır.

Veri Girilmemiş

Copyright 2019 Sivas Savtek Derneği.